فرپام در یک نگاه

شرکت فراز پنداران آریا موج (فرپام) را جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران در سال ۱۳۸۸ تأسیس کرده‌اند.

تیم مؤسس و مجری این شرکت بیش از ۲۰ سال تجربۀ درخشان در صنعت مخابرات و قدرت کشور دارد.

شرکت فرپام ارائه‌دهندۀ راه‌کارهای زیرساخت مراکز حیاتی(MCIS) است.

مراکز حساسی همچون دیتا سنترها، صنایع حساس، بورس و اطلاعات مالی، حمل و نقل، بیمارستان‌ها، سایت‌های نظامی و هر مأموریتی که در آن موفقیت تنها گزینه است نیازمند راه‌کار MCIS هستند.

در این راستا شرکت فرپام محصولات و خدمات زیر را مطابق با استانداردهای مراکز حیاتی ارائه می‌دهد:

  • انواع باتری و ذخیره‌کننده‌های انرژی
  • انواع یو‌پی‌اس، استابیلایزر، دیزل ژنراتور و رکتیفایر
  • تجهیزات سولار
  • سرور، استوریج و سوییچ

باتری

فرپام به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و فعال صنعتی مفتخر است که با هدف کارآفرینی و جلوگیری از خروج ارز از کشور، اقدام به راه‌اندازی خط تولید باتری‌های سرب-اسید (VRLA) با ظرفیت ۴۰۰,۰۰۰ بلوک باتری در سال نموده است. کارخانۀ تولیدی فرپام در مجموعه‌ای به مساحت ۱۳,۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است. در حال حاضر فرپام با بهره‌گیری از نیروی کارآزموده و مجرب در تولید و کنترل کیفیت می‌تواند باتری‌های ۱۲ ولت ۵/۴ الی ۲۰۰ آمپر ساعت و ۲ ولت ۱۰۰ الی ۳۰۰۰ آمپر ساعت را به مشتریان خود عرضه کند.

انرژی های نو

گروه راه‌کارهای انرژی فرپام در سال ۱۳۹۰ و با همکاری فارغ‌التحصیلان نخبۀ دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار نمود. از آن تاریخ تاکنون فرپام موفق به انعقاد قرارداد و اجرای قریب به ۲ مگاوات نیروگاه خورشیدی (فتوولتائیک) شده است. در حال حاضر فرپام بزرگ‌ترین مجری نیروگاه‌های خورشیدی در کشور به شمار می‌رود. نیروگاه‌های خورشیدی فرپام تا به حال در نقاط مختلف کشور نظیر استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، گیلان، لرستان، مازندران و … نصب شده‌اند. علاوه بر اجرای نیروگاه‌های خورشیدی، فرپام با در اختیار داشتن نمایندگی برند‌های معتبر نظیر Trina Solar, LDK, Yingli, SMA, Steca, Studer, Phocos و … می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در زمینۀ تأمین تجهیزات باشد.

یو پی اس

شرکت فراز پنداران آریا موج (فرپام) تولید‌کنندۀ یو‌پی‌اس‌های تک‌فاز در کشور و نمایندۀ رسمی شرکت Delta Energy Systems سوئیس و AEG آلمان است. فرپام تاکنون بالغ بر kVA 10,000 انواع سیستم‌های یو‌پی‌اس را برای مراکز مختلف صنعتی، نظامی، بانکی، مخابراتی، پزشکی و … نصب نموده است. شرکت فرپام با در اختیار داشتن نیروهای فنی توانمند و همچنین بیش از ۶۰ نمایندگی در سراسر کشور قادر است پشتیبانی و نگهداری یو‌پی‌اس‌های خود را در سراسر کشور و به صورت ۲۴/۷ انجام دهد.

شبکه های کامپیوتری و تجهیزات داده

گروه راه‌کارهای شبکۀ شرکت فرپام با استفاده از تیم فنی و طراح خود بهترین راه‌کار ممکن را برای شبکۀ شما طراحی می‌کند. ارائۀ انواع سرورها و استوریج‌های HP تماماً با قطعات اصلی و ضمانت فرپام، ارائۀ استوریج‌های EMC و سوییچ‌های سیسکو و پشتیبانی آن دستگاه‌ها توسط گروه راه‌کارهای شبکۀ شرکت فرپام انجام می‌شود. طراحی، مشاوره و اجرای برخی از پروژه‌های بزرگ کشور و تأمین تجهیزات مشتریانی همچون مرکز ملی فضای مجازی، بانک پاسارگاد، بانک کشاورزی، صدا و سیما، بانک صادرات، شرکت ملی انتقال گاز، شرکت‌های مخابرات استانی (کردستان، اصفهان و …) نشانگر بخشی از توانمندی‌های شرکت فرپام در این حوزه است.